Seven Academy

Sevenacademy, eğitim faaliyetlerinde hizmet veren Londra merkezli bir danışmanlık şirketidir. 15 yılı aşan bir tecrübe ile sizlere hizmet veren firmamız gerek tecrübesi, gerekse de profesyonelliği ile öne çıkmaktadır. Şirketimiz ILES FCA ismi ile sizlere yıllardır kaliteli bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.Vize başvuruları yapmak deneyim gerektiren hizmetlerdendir. Bu nedenle vize başvurunuzda uzman deneyiminden yararlanmak için bizden destek alabilirsiniz. Firma olarak en önemli farkımız, hem Türkiye’de hem de Yurtdışında aktif ofislerimiz ile hizmet vermemizdir. Başvuru süreçleri tamamen şeffaf ve elektronik ortamda yapılır ve siz tüm aşamaları takip edebilirsiniz.

Vizyonumuz

Tecrübeli ve dinamik kadromuz ile sadece vize değil aynı zamanda dünyanın en seçkin okullarından size uygun programları bulup kabul sürecini, ihtiyaçlarınızı dikkate alarak, farklı çözüm önerileri sunarak yürütüyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı vizyonumuz ile sizlere vize konusunda en yetkin hizmetleri sunmak ana hedefimiz.

Verdiğimiz hizmetler size yeni bir hayatın kapısını aralarken aynı zamanda hayallerinizi gerçekleştirme fırsatını verir . Başvurunuzun olumlu sonuçlanması için elimizden gelenin daha fazlasını yapma gayretindeyiz.

Misyonumuz

Profesyonel iş tecrübemizin yanı sıra başvurularınıza en hızlı cevap verebilme hizmeti sunuyor. Hızlı, hatasız ve aynı zamanda eksiksiz bir şekilde hizmet alabileceğiniz firmamız misyon olarak müşteri deneyimini ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyor.

Hassas ve titiz bir hizmet almak isteyen müşterilerimiz için en iyi danışmanlık hizmetlerini yerine getiriyoruz. Yüksek başarıya odaklanmış misyonumuzla birlikte müşterilerin farklı beklentilerini önceleyen çözümleri sizlere sunuyoruz.